–
| Brand | HP |
|---|---|
| Manufacturer | amd |
| Series | 15 db1069AU |
| Colour | jet black |
| Form Factor | Laptop |
| Standing screen display size | 15.6 Inches |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| Resolution | 1366×768 |
| Item model number | 15 db1069AU |
| Processor Brand | AMD |
| Processor Speed | 2.6, 3.5 GHz |
| Processor Count | 2 |
| RAM Size | 8 GB |
| Memory Technology | DDR4 |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Hard Drive Size | 128 GB SSD |
| Hard Disk Description | HDD |
| Hard Drive Interface | USB |
| Hard Disk Rotational Speed | 5400 RPM |
| Audio Details | Speakers |
| Graphics Coprocessor | AMD Radeon Vega 3 |
| Graphics Chipset Brand | AMD |
| Graphics Card Description | Dedicated |
| Connectivity Type | Bluetooth |
| Operating System | Windows 10 Home |
| Manufacturer | amd |








Reviews
There are no reviews yet.