| Brand | HP |
|---|---|
| Manufacturer | HP Inc., HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Series | ProBook 645 |
| Colour | Pike Silver Aluminium |
| Form Factor | Standard laptop |
| Item Height | 18 Millimeters |
| Item Width | 20.5 Centimeters |
| Standing screen display size | 14 Inches |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Resolution | 1920 x 1080 Pixels |
| Product Dimensions | 30.8 x 20.5 x 1.8 cm; 990 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | 4Q1T0PA |
| Processor Brand | AMD |
| Processor Type | AMD Ryzen 5 5600G |
| Processor Speed | 4.2 GHz |
| Processor Count | 1 |
| RAM Size | 8 GB |
| Memory Technology | DDR4 |
| Maximum Memory Supported | 8 GB |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Hard Disk Description | SSD |
| Hard Drive Interface | Solid State |
| Hard Disk Rotational Speed | 10 RPM |
| Audio Details | Headphones |
| Graphics Coprocessor | AMD Radeon™ Graphics |
| Graphics Chipset Brand | AMD |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics RAM Type | VRAM |
| Graphics Card Interface | PCI Express |
| Connectivity Type | Bluetooth, Wi-Fi |
| Wireless Type | Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac |
| Number of USB 3.0 Ports | 2 |
| Number of HDMI Ports | 1 |
| Wattage | 65 Watts |
| Optical Drive Type | No Optical Drive |
| Operating System | Windows 10 |
| Are Batteries Included | Yes |
| Lithium Battery Energy Content | 53 Watt Hours |
| Number of Lithium Ion Cells | 3 |
| Included Components | Laptop, Power Adapter |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Country of Origin | China |
| Warranty | 3 years pan india warranty |
Sale!
Refurbished-laptop
HP Probook Prion Brand Certified Refubrished Laptop with 3 years Warranty 645 G4 Notebook Pc, AMD Ryzen 5 14 Inches Fhd, IPS, Anti-Glare Display (8Gb Ram/512Gb Ssd/Windows 10/Pike Silver Aluminium
Original price was: ₹69,990.00.₹20,000.00Current price is: ₹20,000.00.
+ Free Shipping| Brand | HP |
| Model Name | ProBook 645 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Pike Silver Aluminium |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | AMD Ryzen 5 5600G |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 |
| Special Feature | Ultralight, Anti Glare Coating |
| Graphics Card Description Warranty | Integrated 3 years pan india warranty 📍 Visit Us at Any of Our Two Stores in Indore:🔹 Parshva Enterprises – Agrasen Square 🔹 Parshva Enterprises – Orbit Mall, Vijay Nagar 📲 Follow Us for Deals & Product Updates: |






Reviews
There are no reviews yet.