| Brand | HP |
|---|---|
| Manufacturer | HP, HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Series | HP Desktop |
| Colour | Shell white |
| Item Height | 40.9 Centimeters |
| Item Width | 54.1 Centimeters |
| Standing screen display size | 24 Inches |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Product Dimensions | 18.6 x 54.1 x 40.9 cm; 5.27 kg |
| Item model number | cr0901in |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 |
| Processor Speed | 4.5 GHz |
| Processor Socket | Socket A |
| Processor Count | 1 |
| Memory Technology | DDR4 |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Maximum Memory Supported | 8 GB |
| Memory Clock Speed | 3.2 GHz |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Hard Disk Description | SSD |
| Hard Drive Interface | Solid State |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics |
| Graphics Chipset Brand | Intel |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics RAM Type | VRAM |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Connectivity Type | Wi-Fi |
| Number of USB 2.0 Ports | 4 |
| Number of USB 3.0 Ports | 1 |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Included Components | AIO |
| Manufacturer | HP |
| Item Weight | 5 kg 270 g |
Sale!
New Laptops
HP AIO, New PC 24-cr0901in 13th Gen Intel Core i3-1315U,(8GB DDR4,512GB SSD) 300 nits, Anti-Glare, 23.8inch(60.5cm) FHD, Win11, M365, Office24, Shell White, 5.27kg, FHD IR tilt Camera w/Privacy Shutter,
Original price was: ₹85,700.00.₹48,740.00Current price is: ₹48,740.00.
+ Free Shipping| Brand | HP |
| Operating System | Windows 11 Home |
| CPU Model | Intel Core i3 |
| CPU Speed | 4.5 GHz |
| Cache Size | 8 GB |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics |
| Memory Storage Capacity | 512 GB |
| Specific Uses For Product | Business, Everyday Use |
| Personal computer design type Address | All in One
|
Out of stock


Reviews
There are no reviews yet.